Dlaczego menedżerowie projektów uznają przewagę Smartsheet nad MS Excel?

Lepsza alternatywa dla programu Excel.

Jeżeli używasz arkuszy Excel w swojej pracy, zapoznaj się z możliwościami jakie oferuje chmurowa platforma Smartsheet. W formie dobrze Ci znanej, ale z wieloma funkcjami, których nie znajdziesz w Excelu, Smartsheet jest wszechstronnym i nowoczesnym narzędziem, które pozwala zorganizować pracę w niemal każdym dziale Twojej firmy. Organizuj projekty, zadbaj o właściwą komunikację, zapewnij dostęp do właściwych informacji w czasie rzeczywistym. Aż 96% użytkowników Smartsheet poleca to rozwiązanie swoim kolegom i koleżankom!

Skuteczne zarządzanie pracą.

Forma arkuszy jest doskonałym rozwiązaniem do tworzenia wszechstronnych obszarów roboczych. W Smartsheet możesz zaplanować zadania i w prosty sposób przełączać się pomiędzy widokami Gantta, Kanban (kart zadań) oraz kalendarza. Sam sprawdź o ile lepiej i wydajniej możesz pracować mając te możliwości. Excel, który ograniczony jest do tabel, nie umożliwia tak prostego i wydajnego planowania, śledzenia realizacji i raportowania zadań. Jeszcze dziś zacznij testować Smartsheet za darmo!
Testuj Smartsheet
smartsheet-grid-view

Stworzony do współpracy i komunikacji.

W dobie coraz  powszechniejszej pracy zdalnej Smartsheet to jedyne rozwiązanie, które z prostych arkuszy przeniesie Cię na grunt efektywnej pracy zespołowej. Wraz z narzędziami automatyzującymi aktualizację danych, powiadomienia o zmianach i przypomnienia otrzymasz do dyspozycji możliwość wymiany komentarzy i plików - wprost z Twoich arkuszy. Praca w chmurze zapewnia natychmiastową reakcję. Ze Smartsheet możesz pracować w aplikacji mobilnej i przez zwykłą przeglądarkę internetową. Od razu i online wymienisz się szczegółami i plikami dołączanymi do obszaru roboczego. Wyślesz żądania uzupełnienia danych i uzyskasz potrzebne Ci informacje. Tego nie zapewni Ci Excel, w którym nie możesz liczyć na pracę w czasie rzeczywistym i proste metody automatyzacji i komunikacji.
automation-alerts-and-actions

Lepsze raportowanie i wizualizacje.

W kilka kliknięć stworzysz swój własny panel menedżerski, który wizualizuje kluczowe wskaźniki z Twoich obszarów roboczych. Za pomocą widżetów, które możesz dostosowywać do własnych potrzeb, ułożysz panel, który w czasie rzeczywistym będzie informował Ciebie i Twoich współpracowników o wszelkich zmianach w monitorowanych arkuszach i raportach. Tego nie znajdziesz w Excelu!
Zacznij za darmo!
dashboard-portal

Współpracuj ze wszystkimi w Smartsheet.

Współdzielenie obszaru pracy jest proste ze Smartsheet. Ponadto możesz udostępniać swoje arkusze nielimitowanej liczbie osób! Użytkownicy w Smartsheet mogą być wewnętrzni i zewnętrzni, a dzięki zarządzaniu uprawnieniami możesz regulować sposób udostępniania arkuszy. Najważniejsze, że każdy użytkownik może korzystać z dostępu zarówno za pomocą komputera jak i swojego smartfona i aplikacji Smartsheet, którą można pobrać za darmo. Excel co prawda posiada opcje współdzielenia, ale jak sam się możesz przekonać, posiada ograniczenia w zarządzaniu pracą zdalną i nie wszystkie funkcje są tak oczywiste, jak w przypadku Smartsheet.
mobile-views

Czy Smartsheet Cię zainteresował?

Mamy nadzieję że tak, bo jest to wyjątkowa koncepcja organizacji pracy, procesów biznesowych i współpracy, a do tego dostępna w atrakcyjnych planach abonamentowych i dla nielimitowanej liczby użytkowników. Skorzystaj z naszego doświadczenia, aby rozpocząć pracę w programie Smartsheet. Skontaktuj się i umów darmowe konsultacje wstępne - jesteśmy do Twojej dyspozycji pod adresem www.sprytnearkusze.pl